به همین دلیل .

ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم که پرایمر مژه در هر جبهه کار می کند.

با توجه به اینكه این پایه اضافه می كند بهتر است با اینكه زیر آن شروع می شود بهتر شود ، می فهمید كه این مرحله اضافه شده باعث می شود كه ریمل شما را با چرخ دنده نیز بالا ببرد.

Nam Vo ، سفیر جهانی هنر برای مارک ژاکوبز و هنرمند جدید مورد علاقه آرایش اینستاگرام (با توجه به پیروان 262K) گفت: "آغازگرهای مژه سطح جدیدی به شلاق شما می بخشد تا به آن پایبند بماند."

"بله ، این یک قدم دیگر در رژیم زیبایی شما است ، اما آغازگرهای مژه اطمینان می دهند که وقتی ریمل مژه و ابرو را در بالا لایه می کنید ، بدون توده ادامه می یابد." ‘به علاوه ، آنها ریمل های شما را در جای خود مهر می کنند. در طول روز هیچ پوسته پوسته و پوستی وجود ندارد ، بنابراین ارزش آن را دارد. "

کوکتل همراه با ریمل شما ، آغازگرهای مژه نیز باعث افزایش حجم موهای اسپیندل شده و طول آنها را برای یک اثر شلاق کاذب افزایش می دهد.

لازم به ذکر نیست که برخی فرمول ها رنگ آمیزی شده اند.

این باعث می شود همه شلاق ها بیشتر شود و باعث می شود فوراً متراکم تر به نظر برسید ، حتی اگر تصمیم بگیرید که از روی ریمل نپوشید. اما به ویژه برای کسانی که دارای مژه ها هستند ، بسیار مفید است زیرا رنگدانه کلی غنی تر و ماندگار تر است.

بسیاری از آغازگرهای مژه نیز تغذیه و شرایط را ایجاد می کنند.

Vo putting می گوید: "پوشاندن مژه ها با فرمول سرشار از گلیسیرین و روغن جوجوبا قبل از ریمل مژه و ابرو ، شما را از شلاق های ضعیف و شکننده نجات می دهد و می تواند باعث رشد طبیعی شود."

نکته دیگری که باید هنگام انتخاب آراسته مژه در نظر بگیرید: شکل گرگ.

Vo می گوید: "گره خمیده با موهای ضخیم برای ایجاد حجم و نمایش عمده در یک ضربه تند وشدید زدن عالی است." and یک گره دقیق دقیق ، چیزی است که من برای استفاده بدون دردسر در شلاق های پایین و دستگیره های باریک استفاده می کنم ، برای آن دسته از مکانهای قابل دسترسی ، مانند ضربه شلاق درونی و بیرونی عالی است. "

آخرین داستانها

مایا جاما

مایا جاما از قدردانی ، موهای موج دار ساحلی و عشق او به یک ایموجی بروکلی صحبت می کند

کیت میدلتون اصرار دارد که در روزهای تولد فرزندانش یک سنت بسیار شیرین وجود داشته باشد

کریسمس مبارک

اینگونه است که کریسمس کمتر کامل ، شادتر داشته باشید

سرانجام ، آیا برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید از همان مارک ریمل استفاده کنید؟ Vo نه می گوید: "نه لزوماً بلکه پرایمرهای مژه و ریملهای مارک شده با همان مارک معمولاً به خوبی با هم جفت می شوند زیرا آنها ترکیبات و فن آوری مشابهی دارند.

7 مورد از بهترین آغازگرهای مژه

تیم ماری کلر مشغول آزمایش بوده است تا بتوانید در این فصل مهمانی شل شوید. برای دیدن مواردی که واقعاً آنها را ارزیابی می کنیم ، به پایین بروید .

پرایمرهای مژه مزایای استفاده از آنها برای ایجاد زوم در این تصویر ، برای شروع بزرگنمایی کلیک کرده یا روی آن ضربه بزنید این یک تصویر 1 از 7 است

مزایای آنها واقعی تر رنگ آمیزی شده ، 21 پوند ، بسیار جالب به نظر می رسند

تست شده توسط جنی پرودفوت ، ویرایشگر ویژگی ها: "من همیشه با توده های پس از ریمل و آرایش چشم که به نظر می رسد بسیار انجام شده است ، به جای ضربه زدن به مژه های طبیعی پرمصرف ، تلاش کرده ام. اما وقتی من از این آغازگر استفاده کردم ، همه این تغییر کردند. این ضربه شلاقهای من و از همه مهمتر برای من ، آنها را از هم جدا کرد و باعث می شود نرم و کرک شوند. من در پایان ترجیح می دهم این پرایمر مژه رنگی شده را به ریمل معمولی خود ترجیح دهم ، بنابراین برای چند روز گذشته فقط از آن به عنوان جایگزین استفاده کرده ام. من یک تبدیل کننده هستم.

الان بخرش!

پرایمرهای مژه Dior Diorshow Maximizer 3D Triple Volume Plumping Lash Primer برای بزرگنمایی در این تصویر را بزنید یا به آن ضربه بزنید این یک تصویر 2 از 7 است

Dior Diorshow Maximizer 3D Triple Volume Plumping Lash Primer ، 28 پوند ، جان لوئیس

آزمایش شده توسط فیونا امبلتون ، سردبیر ارشد زیبایی: "من در واقع یک طرفدار بزرگ ترجیحی مژه هستم که دیدم هنرمندان آرایش از انگشتان خود عبور می کنند و بعد از پوشیدن تعداد زیادی جعل در هفته مد ، آنها را به مدل هایی با ضربه شلاق می زنند. هر بار که نتایج حیرت انگیز بود - و همین واقعیت نیز صادق است که من این مورد را در ضربه شلاق خودم استفاده کردم. طول آسمان؟ بررسی. تعریف بیشتر؟ بررسی. و همچنین زندگی را در آخرین ریمل های ریمل فعلی من نفس کشید. ناگهان هیچ کاربردی بدون تردید یا لکه دار وجود نداشت ، فقط یک ضربه تند وشدید زدن سریع و یکدست از بین رفت. درخشان

الان بخرش!

آغازگر مژه Estee Lauder Primer Little Black برای بزرگنمایی در این تصویر ، روی آن ضربه بزنید یا به آن ضربه بزنید این یک تصویر 3 از 7 است

Estee Lauder Black Black Primer ، 22 پوند ، بسیار جالب به نظر می رسد

تست شده توسط لوسی آبرستین ، نویسنده زیبایی: "اول از همه ، من دوست دارم که این آغازگر سیاه باشد ، زیرا منطقی است که آن را با رنگ ریمل شما مطابقت دهید. من همچنین دوست دارم قلم مو چقدر لاغر باشد ، همانطور که می توانید مستقیماً وارد ریشه مژه ها شوید. هنگامی که با یک ضربه بزنید ، ضربه شلاق بلند و جدی به من وارد کرد

حجمی ریمل ، و شما احتمالاً می توانید آن را به تنهایی برای ظاهری طبیعی تر بپوشید.

الان بخرش!

پرایمرهای مژه صادقانه زیبایی حداکثر طول ریمل و پرایمرکلیک کنید یا برای بزرگنمایی این تصویر را بزنید یا به آن ضربه بزنید این یک تصویر 4 از 7 است

ریمل و پرایمر اکسترن زیبایی زیبایی ، 19 پوند ، چکمه

تست شده توسط لیزا Oxenham ، مدیر زیبایی و زیبایی: "من واقعاً وارد آراسته مژه نمی شوم زیرا همیشه فکر می کنم که مژه هایم خیلی ضخیم به نظر برسند - چهره من با ویژگی های ظریف کاملاً کوچک است و من دوست دارم که مژه ها را به آرامی آنرا قاب کنم. اما واقعاً تعجب کردم که دیدم این طور نیست. این آغازگر ، که با مواد تمیز بسته بندی شده است ، با فرمول ریمل شما مخلوط نمی شود ، فقط اثرات آن را با توربو شارژ می کند. "

Lancome Cils Booster XL Mascara Primer ، 24.50 پوند ، جان لوئیس

آزمایش شده توسط آندره تامپسون ، سردبیر: "روال آرایش من بسیار کم است ، بنابراین من قبلاً استفاده از آغازگر مژه را در نظر نگرفته ام. برداشت اول این بود: آیا فرمول سفید باعث می شود ریمل من خاکستری به نظر برسد؟ در واقع ، فکر می کنم یک ترفند را از دست داده ام. این آغازگر شلاقهای مرا گرفت و به نظر خیلی فوق العاده ای رسید و جیب ریمل مژه و ابرو من را براق کرد. واقعاً چشمانم را نیز باز کرد. من قطعاً دوباره از آن استفاده خواهم کرد.

الان بخرش!

آغازگرهای مژه L'Oreal Paris Paradise Primer برای بزرگنمایی در این تصویر را بزنید یا به آن ضربه بزنید این یک تصویر 6 از 7 است

چکمه های شروع پارادایز L’Oreal Paris Paradise Primer ، 11.99 پوند

تست شده توسط سارا بارنز ، نویسنده زیبایی جوان: ‘ضربه شلاقهای من طولانی اما ضعیف است ، بنابراین سعی می کنم آنها را با محصول بارگیری نکنم. هر گونه ترس در مورد اضافه کردن یک کت اضافی در زیر ریمل من بی اساس بود زیرا این فرمول به لطف روغن تهویه روغن جوجوبا بسیار سبک و ابریشمی است. یکی دیگر از مزایا: روغن جوجوبا باعث می شود تا آرایش چشم از بین برود ، زیرا هیچگونه مالش و ریزش غیر ضروری از بین نمی رود و موها هنوز هم نرم هستند. نکته مهم من؟ یک دقیقه قبل از استفاده از ریمل صبر کنید تا آغازگر وقت تنظیم خود را داشته باشد.

الان بخرش!

آغازگر مژه Marc Jacobs Velvet Primer epic Lash Primer برای بزرگنمایی در این تصویر ، روی آن ضربه بزنید یا به آن ضربه بزنید این یک تصویر 7 از 7 است

Marc Jacobs Velvet Primer Epic Lash Primer ، 25 پوند ، Net-A-Porter

تست شده توسط پنی گلدستون ، سردبیر مد: اجازه ندهید

قوام خامه ای این آغازگر شما را خاموش می کند - قبل از دیدن تک لایه ریمل ، یکدست و یکنواخت براش زده می شود و در اطراف مژه ها حجم ایجاد می کند. حتی پس از آن ، آنها هنوز هم مانند مژگان طبیعی من ، بسیار چشمگیر تر به نظر می رسید. من نتایج را خیلی دوست داشتم ، پیدا کردم که از خط چشم معمول خود چشم پوشی می کنم. برنده

مرجع:ثانیکالا

معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی ریمل ,ضربه ,تصویر ,بزنید ,primer ,استفاده ,ضربه بزنید ,الان بخرش ,برای بزرگنمایی ,lash primer ,ضربه شلاق ,jacobs velvet primer ,marc jacobs velvet ,paris paradise primer ,triple volume plumpin منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گروه نرم افزاری فرکام ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزاری سازمانی و شرکتهای متوسط دکوراسیون داخلی, عکسهای دکوراسیون منزل , جدیدترین دکوراسیون منازل , طراحی داخلی ساختمان سایت آموزشی تفریحی وسیاسی 100نفر تخفیف کانون مشاوران گرماسان صنعتی پایان نامه و پروژه های دانشگاهی انجمن علمی انرژی های تجدیدپذیر دانشگاه گلستان