نه اگر شما هوشمند .

من از آن پالت های آرایش متنفرم به عنوان "هدایای کریسمس" که در این زمان از سال مانند یک لباس ناخواسته قبل از مهمانی دفتر ظاهر می شود متنفرم.

مخصوصاً آنهایی که به عنوان یک glitterball ، اسب شاخدار ، نوعی جایزه S&M یا اندازه یک جعبه tupperware خراب شده اند.

خشم من مخصوصاً برای پالت های سایه بان که بیش از 16 سایه دارند ، محفوظ است.

منظورم این است که قبل از اینکه به جعبه خیابان کیفیت بپردازید ، باید واقعاً چند رنگ بزنید؟

از آنجا که این مسئله است: مهم نیست که چقدر سعی کنید خود را متقاعد کنید در غیر این صورت ، هرگز نخواهید بود. از همه سایه ها استفاده کنید.

حتی دو یا چهار مورد وجود دارد که دوست ندارید از این خاموش و برای آن 30 دلار به بالا پرداخت کرده باشید.

من دوستانی دارم که هر سال تنها یک سالانه یک پالت سایه بان Bobbi Brown یا Urban Decay اری می کنند. NUDE چند نوع سایه چشم یا تاپ سایه یا بژ می تواند وجود داشته باشد؟

با من تماس بگیرید اما پالت های سایه چشم نوعی بازاریابی است که در Shoreditch زندگی می کند ، مردی دارد و می خواهد چیزی را که برای دریافت کریسمس به آن نیاز ندارید ، بد. روغن ریش ، FYI).

بهترین مجموعه های هدیه لوازم آرایشی

مراقبت از پوست یک مسئله متفاوت است ، مشروط بر اینکه آنها سعی در ترغیب شما برای متقاعد کردن رویکرد حداقلی خود برای یک رژیم 16 مرحله ای کره ای ندارند.

سالهاست که مجموعه های هدایای کریسمس Elemis آن را در لیست آرزوهای من قرار داده اند. پس انداز به تنهایی ارزش آن را دارد ، در حالی که هر جعبه پر از کالاهایی است که شما در واقع از آنها استفاده خواهید کرد [بخوانید: قسمت زیرین را از بین ببرید].

مجموعه هدایای Pro-Collagen Rose Glow امسال هیچ تفاوتی ندارد.

این محصول از مومیاییایی Pro-Collagen Rose Cleansing Rose با نام تجاری برای پاک کردن عمیق معطر ، Pro-Collagen Rose Hydro-Mist (با نام تماس 3pm از خواب بیدار برای پوست لاغر) و یک شمع رز براق ساخته شده است. پس انداز 34 پوندی برای سرخ شدن شما نیز کافی است.

مجموعه هدیه های درخشش رز درخشش Elemis Pro-Collagen ، 85 پوند ، بعد

هدایای مجموعه Elemis Pro-Collagen Rose Glow Rose، 85 پوند

الان بخرش

دكتر دنیس گراس كیت قهرمانان پوست شما را برای داشتن كیفیت زیبایی مناسب و معقول به شما می دهد كه برای ضد پیری خود تند و زننده است. ژل پاک کننده Alpha Beta و روزانه Alpha Beta Universal Daily پوست قدرت AHA ها و BHA ها را برای از بین بردن سلول های مرده پوست کسل می کند. این مجموعه همچنین شامل سرم شبانه بازیابی و چروک Ferulic + Retinol ، بسته بندی شده از دو نیروگاه ضد چروک ، و ن مرطوب کننده روغن دریایی هیالورونیک آبرسان ، بنابراین شما می توانید هدیه ای از پوست درخشان و جوان را هدیه دهید (یا دریافت کنید).

دکتر دنیس ناخالص کیت قهرمانان پوست شما ، 60 پوند ، Space NK

هدیه دکتر دنیس گروس قهرمانان پوست شما ، 60 پوند ، Space NK

الان بخرش

سرانجام ، مجموعه هدیه های قهرمانان پوست پاک رن ، مطمئناً لبخندی بر چهره هر گیرنده وگان یا دوستداران محیط زیست خواهد گذاشت. این شامل کرم روز محافظت جهانی فرقه Evercalm؛ Glow Ready Glow برای تقویت مجدد پوست ، به آرامی از پوست تان جدا می شود. مواد معدنی SPF 30 و صفحه نمایش تمیزکننده Atlant Kelp And منیزیم - همه در یک جعبه هدیه قابل بازیافت 100٪ ، با جوهرهای گیاهی و فیلم تخریب پذیر.

مجموعه هدایای Ren Clean Skincare Heroes، 30 پوند

مجموعه هدیه مجموعه هدایا Ren Clean Skincare Heroes، 30 پوند

الان بخرش

بهترین مجموعه های هدیه آرایش

رژ لب یکی دیگر از های هوشمند برای مجموعه هدایای کریسمس است. من اهمیتی نمی دهم که چه کسی بگوید ، پایان چند نوع رژ لب قرمز شما امکان پذیر نیست. از بافت های مات تا مخملی و ستونی تا تیره های رنگی ، به اندازه آب تا حیات لازم هستند.

دقیقاً به همین دلیل است که مجموعه دیور Couture Dior's Rouge Dior - نسخه جواهرات لب قابل شارژ مجدد ، یکی از مجموعه های مورد علاقه من برای هدایای کریسمس سال 2019 است. جعبه ای که به عنوان یک کیف کلاچ لبه دار دو برابر می شود؟ بررسی. سایه های رژ لب ارزش دارد؟ بررسی. و دوباره سازگار با محیط زیست؟ بررسی دوبار

Dior Rouge Dior Couture Collection - نسخه رژ لب جواهر قابل پر کردن ، 138 پوند ، جان لوئیس

مرجع:گاه اینترنتی ثانیکالا

معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی پوست ,هدیه ,سایه ,هدایای ,پوند ,کریسمس ,هدایای کریسمس ,قهرمانان پوست ,collagen rose ,الان بخرش ,مجموعه هدایای ,clean skincare heroes، منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبدیل هنر به پول سایتی برای همه اخبار فناوری و دیجیتال بالیوود اچ دی علی مهدوی شهرستانی فیلم های کره ای دیجیتال مارکتینگ پشتیبانی مشتری نوروز 1397